Ziołowa łaźnia parowa

Ziołowa kąpiel parowa w unikalny sposób łączy w sobie działanie pary wodnej i aromaterapii. 
 
Urządzenie wykorzystuje naturalne właściwości lecznicze wody i leczniczych bylin. W łaźni schronisz się przed stresem, natłokiem pracy i codziennymi zmartwieniami. To idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Wystarczy wybrać mieszankę aromatycznych ziół lub sól i położyć się na specjalnym łóżku. Możesz wybrać spośród kilku kompozycji np. mieszankę antystresową, przeciwbólową lub wspomagającą proces odchudzania. Kąpiel parowa wspomaga organizm w procesie detoksykacji i spalaniu tłuszczu. Inhalacja parowa jest doskonałym lekarstwem na zapalenie oskrzeli, przeziębienie i zapalenie zatok. Wilgotne powietrze rozpuszcza się grubą warstwę śluzu i łagodzi bolesne obszary ciała. Przy stosowaniu pary wzbogaconej o olejki eteryczne i zioła, zabieg w łaźni dodatkowo oczyszcza skórę.
 
Efekty korzystania z łaźni parowej:
  • regulacja metabolizmu,
  • optymalizacja wagi,
  • zapobieganie powstawaniu i redukcja cellulitu,
  • zmniejszenie obwodu talii,
  • ujędrnienie skóry,
  • rozluźnienie ciała,
  • odmłodzony wygląd. 
Jeśli chcesz osiągnąć efekt inhalacji, wystarczy, że nakryjesz głowę ręcznikiem. Procedura ta czyści drogi oddechowe, zatoki, oskrzela i płuca. Odparowane zioła mają również bardzo korzystny wpływ na skórę twarzy i odmładzają ogólny wygląd i poprawiają strukturę skóry. Inhalacje solne wspomagają skuteczność i utrwalają efekty właściwego leczenia. 

Ziołowa łaźnia parowa poprawia krążenie, zwiększa elastyczność i tonizuje tkanki, sprzyja powstawaniu nowych komórek, wywiera korzystny wpływ na skórę i jej elastyczność. Rozgrzewa mięśnie, usuwa skurcze, łagodzi i długotrwałe bóle mięśniowo-szkieletowe (np. stawów biodrowych i pleców ), pobudza układ hormonalny i reguluje przemianę materii co jest istotne na przykład w celu optymalizacji wagi. Poza tym wszystkie efekty zdrowotne również wystąpić do przywrócenia równowagi psychicznej, ponieważ terapia likwiduje napięcie mięśni i naczyń krwionośnych i uwolnienie energii życiowej i zmniejsza poziom hormonów stresu.

Podczas 20 minutowego seansu stopniowo uwalniają olejki pachnące. Po zakończeniu zabiegu należy się tylko nieznacznie wysuszyć i co najmniej 1 godzinę po zabiegu nie kąpać się, aby umożliwić działanie efektów terapeutycznych ziół. 

 
Copyright www.wyspasoli.pl | designed by: ProfesjonalneStronyWWW.pl