Nasza grota

Stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla Ciebie. Grota solna pozwoli Ci odpocząć, zrelaksować się i zregenerować siły po ciężkim dniu lub gdy Twoje ciało tego po prostu potrzebuje. Dzięki leczniczym działaniom mikroklimatu groty zadbasz także o swoje zdrowie i wzmocnisz odporność.
 
Grota solna wykorzystuje dobroczynne właściwości soli. W mieście trudno o lepszą możliwość poodychania nasyconym minerałami powietrzem. W mikroklimacie groty uwalniają się istotne dla zdrowia, dobrego samopoczucia człowieka oraz prawidłowej pracy i ochrony organów wewnętrznych pierwiastki. Ściany groty są wyłożone bryłami soli, a lampy solne zapewniają nastrojowe oświetlenie.

Oprócz inhalacji pobyt w grocie solnej pozwala na relaks i odprężenie. Wewnątrz panuje półmrok, gra łagodna muzyka relaksacyjna, a sam seans odbywa się na leżakach.  
Czyste, zjonizowane powietrze bogate w te pierwiastki wzmacnia system immunologiczny organizmu, poprawia ogólną kondycję, a w przypadku osób chorych, wspomaga leczenie. W Wyspie Soli możesz także skorzystać z ziołowej łaźni parowej, która ma działanie detoksykujące i oczyszczające.

W celach relaksacyjnych i dla profilaktycznej inhalacji grotę można odwiedzać dowolnie w zależności od upodobań. W celach leczniczych, aby terapia mogła być skuteczna, należy odbyć serię conajmniej dziesięciu regularnych seansów, z reguły powtarzanych 2-3 razy w tygodniu. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy narażeni jesteśmy na infekcje będzie to korzystne zarówno dla psyche jak i dla zdrowia.
 
  Zrób dla siebie coś dobrego i odwiedź Wyspę Soli.


Certyfikaty

Nasza grota posiada wszystkie certyfikaty i atesty urządzeń oraz soli niezbędnych do zachowania leczniczego działania groty.
 
Copyright www.wyspasoli.pl | designed by: ProfesjonalneStronyWWW.pl